Rūkyklos gamybos idėjos

January 28, 2013 Idėjos  Komentarų nėra

Pačiam pasigaminti paprastą karšto rūkymo rūkyklą arba šalto rūkymo rūkyklą nėra taip jau ir sunku, viskas ko reikia pačiai pradžiai yra idėjos. Lengviausiai mano manymu idėjos gimsta pamačius tam tikrą daiktą, šiuo atveju, pamėginsiu parodyti žmonių pagamintas rūkyklas, kad Jums gimtų idėja  kaip pasigaminti ją pačiam. Šiame straipsnyje pateiksiu įvairiausių žmonių pagamintų rūkyklų nuotraukų, tad peržiūrėję jas, galbūt pamatysite jog pasigaminti kažką panašaus galite ir patys, kadangi galbūt turite kažkokių reikalingų rūkyklos gamybai medžiagų namuose, tad nereikės išlaidauti.

Taigi, pirmasis žemiau pateiktas pavyzdys yra mano manymu pats paprasčiausias, rūkykla pagaminta iš dviejų gėlių vazonų. Tokia karšto rūkymo rūkykla manau skirta labiau žuvies rūkymui. Gaminimo principas labai paprastas, tereikia dviejų vazonų, nedidelės nešiojamos elektrinės viryklės, talpos, kur laikyti medžio skiedras, grotelių ir viskas. Tokią rūkyklėlę pasidaryti yra labai paprasta.

Rukykla is vazonu 1 Rukykla is vazonu 2 Rukykla is vazonu 3 Rukykla is vazonu
Antras rūkyklos gamybos idėjos pavyzdys, tai kiek didesnė karšto rūkymo rūkykla pagaminta iš metalinės dokumentų spintos. Gaminimo principas nesudėtingas, iš stalčių reikia išimti dugnus, vietoje jų pritvirtinti groteles, kur bus dedama mėsa. Pačioje apačioje elektrinė arba dujinė viryklė, ant kurios metalinis indas medienai dėti, ir viskas. Na dar viršuje nedidelis kaminas, kad dūmai galėtu išeiti. Labai paprastas bet veiksmingas būdas pasidaryti rūkyklai.

Rukykla is failu kabineto Rukikla is failu kabineto 1
Trečiasis pavyzdys tai gan didelė rūkykla, pagaminta tiesiog iš seno šaldytuvo. Taipogi gan lengvai bei greitai pagaminama rūkykla, nereikalaujanti daug darbo. Kadangi šis pavyzdys pagamintas iš šaldytuvo, kuris jau ir taip yra sandarus, tai tiesiog reikia dugne įdėti kaitinimo prietaisą, šiuo atveju žmogus įdėjo nešiojamą dujinę viryklę, dujų balionas yra lauke, tad šia rūkykla naudotis yra išties saugu, ir dėl jos dydžio, vienu metu galima išrūkyti labai daug mėsos ar žuvies.

Karsto rukimo rukikla is saldituvo

Sekantis pavyzdys tai brangi rūkykla, bet labai graži. Manau tokią rūkyklą norėtų turėti daugelis žmonių, atrodo labai gražiai, bei kaip parodyta vaizdo medžiagoje išrūkyta žuvis atrodo labai skaniai. Manau tokią rūkyklą pasigaminti nėra taip jau ir paprasta, na bet turint bačką bei darbščias rankas viskas įmanoma.

Sekantis pavyzdys, tai tikriausiai pati populiariausia rūkykla Lietuvoje. Rūkykla iš metalinės bačkos yra gan nesunkiai padaroma, ir jos savikaina yra tikrai maža, o išrūkyti mėsą ar žuvį yra gan paprasta.

Taigi, visi šie pavyzdžiai turėtų suteikti Jums idėją, kaip galite pigiai bei nesudėtingai pasidaryti savo rūkyklą bei pradėti mėgautis savo išrūkyta mėsa ar žuvimi. Visos šios nuotraukos buvo rastos internete mano paties beieškant informacijos kaip pasidaryti rūkyklą, tad nusprendžiau visa šia informacija pasidalinti čia.

Kam įdomu, tai galiu parodyti savo darytą rūkyklą, kuri buvo aprašyta pirmajame mano straipsnyje šioje svetainėje. Pasiskaityti apie ją galite čia: Karšto rūkymo rūkyklos gamyba.

Karšto rūkymo rūkykla

Karšto rūkymo rūkykla

Prieš pradedant daryti rūkyklą vertėtų pagalvoti apie tai, kokiais kiekiais žadate rūkyti, kadangi jeigu norėsite išsirūkyti porą gabaliukų mėsos per mėnesį, reiktų gaminti mažą rūkyklą, taip sutaupysite pinigų rūkymo metu, kadangi nereikęs ilgai kaitinti rūkyklos. Na o jeigu rūkyti žadate didesniais kiekiais, tokiu atveju reiktų darytis didesnę rūkykla.

Sėkmės darbuose, tikiuosi šis straipsnis užves jus ant teisingo kelio bei suteiks idėjų.

Atsakyti

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.