Medinio darbo stalo gamybos planas

February 6, 2013 Medžio darbų planai  Komentarų nėra

Manau kiekvienas stalius ar šiaip žmogus kuriam patinka medžio darbai žino, jog, kiekvienas darbas prasideda nuo to, jog jam pagaminti reikia gero darbo stalo bei gerų įrankių. Turint gerą darbo stalą, Jūsų gaminami daiktai bus daug geresnės kokybės, kadangi galėsite išpjauti reikiamas detales lygiai bei gražiai, tad ir tolimesnis darbas klostysis geriau bei kokybiškiau.

Prireikus, nusipirkti darbo stalą gali būti labai brangu, o turint darbščias rankas, pasidaryti pačiam gali būti ne tik pigiau, bet pats darymas gali suteikti malonumo ir pasitikėjimo ateinančiuose medinių daiktų gaminimuose. Tad, jeigu Jums reikalingas darbo stalas, ir manote, kad galite jį pasidaryti pats, kad tai būtų padaryti lengviau, žemiau pateiksiu gan paprasto darbo stalo gaminimo planą, kuris bus kaip pagalbininkas. 

Turiu perspėti, jog planas bei instrukcijos yra anglų kalba, tad jos mokėjimas darant šį stalą bus privalumas. Visi matmenys yra parašyti coliais bei pėdomis, tad prireikus pasinaudokite šia  skaičiuokle, kad išsiverstumėte reikiamus ilgius į centimetrus.

Darbo stalo planas

Jeigu iškiltų kokių klausimų darant šį stalą, visada galite parašyti savo iškilusį klausimą komentaruose, ir męs kaip galima greičiau atsakysime bei padėsime.

Linkime sėkmės darbuose.

Gairės:  

Atsakyti

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.