Įvairūs daiktai bei baldai iš senų palečių

February 7, 2013 Idėjos  Vienas kamentaras

Senos ir nebereikalingos paletės gali būti ne vien tik nereikalingos šiukšlės, jos gali puikiai pasitarnauti, tam tereikia turėti gerų idėjų. O idėjos dažniausiai gimsta pamačius tam tikrus daiktus. Pamėginau internete paieškoti įvairių daiktų bei baldų padarytų iš senų palečių, ir likau labai nustebęs, kadangi kai kurie žmonės turi išties genialių idėjų, kaip paversti senas paletes į naudingus bei gražius baldus.

Taigi, žemiau pateiksiu šiek tiek nuotraukų, kurios galbūt padės jums susidaryti idėją, kaip galėtumėte patys pasidaryti kažką reikalingo savo namams ar kiemui, ir jeigu turite keletą senų palečių, tai jums gali apsieiti išties pigiai. 

Taigi, pradėkime nuo lauko gultų, turint keletą senų ir nereikalingų palečių, bei darbščias rankas, štai kokių rezultatų galima pasiekti, ant viršau tereikia uždėti paminkštinimus, ir vasara tokie gultai gali labai gerai pasitarnauti norint pailsėti kieme.

Gultai is paleciu

Reikia kavos staliuko, visai nesunkiai galite pasidaryti štai tokį, tereikia paletės, keturių ratukų bei paletės dydžio stiklo, o rezultatas iš ties gražus.

 

 

Kavis staliukas is paletes su stiklu

Turint dvi paletes, galima pasidaryti ir štai tokį kavos staliuką su vieta pasidėti žurnalams, laikraščiams ar dar kokiems smulkiems daiktams.

kavos staliukas is paletes

Štai, visai nesunkiai galima pasidaryti ir kėdę.

Kede is paleciu

Jeigu reikia kompiuterinio stalo, galima pasidaryti visai paprastą, na gal ir ne pats išvaizdžiausias, bet savo darbą turėtų atlikti.

 

Prireikus lauko baldų, pavyzdžiui stalo, galima pasidaryti šKompiuterinis stalas is paletestai tokį variantą.

lauko stalas is paletes

Norite gražiai pakabinti ant sienos įvairias nuotraukas, galima sugalvoti panašų variantą štai į šį.

Lentyna is paletes

Prireikus sofos galima pasidaryti štai tokią, labai paprasta, bet atrodanti visai neblogai.

 

Jeigu turite vaikų, jiems galima iš palečių padaryti visai šaunSofa is paleciuią lovą, gal ir užtruktų šiek tiek laiko pasidaryti žemiau pateiktoje nuotraukoje esančią lovą, bet tokia lova atrodo išties labai gražiai.

 

Na ir paskutinė man patikusi nuotrauka, tai valgomasis stavaikiska lovyte is paleciulas padarytas iš kelių palečių.

Virtuvinis stalas is paleciu

Kaip matote, visose nuotraukose padaryti baldai yra ganėtinai gražūs, padaromi visai nesunkiai ir kas svarbiausia, turint senų palečių jie padaromi išties pigiai. Tikiuosi, jeigu galvojate pasidaryti kažką panašaus, šios nuotraukos suteiks Jums idėjų, kaip tai padaryti.

Gairės:  ,

One comment to Įvairūs daiktai bei baldai iš senų palečių

  • Zydrunas  Sako:

    Jei kam prireiktu padėklų idėjoms įgyvendinti prašome kreiptis, maloniai padėsim .
    tel : 862096602

Atsakyti

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.