Aštuonkampės pavėsinės gamybos planas

February 22, 2013 Medžio darbų planai  Komentarų nėra

Turint nuosavą namą bei kiemą,  karštomis vasaros dienomis norisi pasislėpti nuo saulės, o tam tikslui reikia turėti pavėsinę. Pavėsinių yra įvairiausių, ir pasidaryti paprastą nėra sunku, bet tiems kas nori turėti ne šiaip pavėsinę, o gražią, kuri ne tik paslėptų Jus nuo saulės, bet ir papuoštu Jūsų kiemą, pateiksiu aštuonkampės pavėsinės planą.

Kad pasidaryti pačiam tokią pavėsinė, teks turėti gerus staliaus įgūdžius, ir be abejo nemažai įvairiausių įrankių. Darbas gali užtrukti kelias dienas ar net porą savaičių, priklausomai nuo Jūsų įgūdžių, bet mano manymu visas tas praleistas laikas gaminant aštuonkampę pavėsinę bus to vertas, kadangi tokia pavėsinė atrodo iš ties įspūdingai.

Gal pats planas nėra labai išsamus, bet peržiūrėjus jį, galima puikiai matyti, kaip reikia daryti tokią aštuonkampę pavėsinę.

Astuonkampe pavesine

 

Linkime sėkmės darbuose.

Gairės:  

Atsakyti

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.